Eğitim Teknolojileri

GOOGLE SUITES OKULU OLDUK VE EĞİTİM SİSTEMLERİMİZİ GÜÇLENDİRDİK

ISTEK okulları olarak hedefimiz, anaokulu yaşlarından  başlayarak, ilköğretimin bütün kademelerinde ve lisenin sonuncu sınıfına kadar sağladığımız eğitimle, güçlü bir kimliğe sahip, başarıyı hedefleyen, yenilikçi, yaratıcı, lider olabilen, toplum tarafından takdir edilen, Türk kimliğine sahip olduğu kadar dünya vatandaşı niteliklerine sahip olan, Atatürk ilke ve inkilaplarına bağlı, ahlaklı gençler yetiştirmektir.

Teknolojiyi yakından takip eden, kendini sürekli geliştiren, eğitimde teknoloji sistemlerini öğretmenlerine en iyi seviyede kazandıran bir anlayış benimsiyoruz.

Google Suites e Aralık 2017 de geçiş yaptık, bütün dokümantasyon iş yükümüzü hafifletti, e-posta alış verişimizi daha düzene soktu diyebiliriz.

Dokümanlarınızın online ortamda kontrol ediliyor oluşu, aynı anda istenildiği kadar kişinin bir doküman üzerinde çalışabilmesi, google formlar ile quiz, anket, sınav vb. çok kolay hazırlıyor olabilmeniz işinizi çok kolaylaştırıyor.

Önceki eğitim sistemimizde genel olarak Google Apps e göre daha yavaş ve kontrolsüz ilerliyorduk, Google Apps eğitim teknolojilerinde alt yapı olarak herşeyi çok hızlı yapmamızı sağladı.

Bir cevap yazın